BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


50 najlepszych projektów w następnej rundzie Projektowania Oprogramowania

04-02-2008 08:36 Farol | Aktualizacja: 16-09-2011 09:50

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem i sędziowie mieli kłopot z wybraniem najlepszej 50-tki.

Te zespoły poza zakwalifikowaniem się do kolejnej rundy dostało zaproszenie na specjalnie przygotowane szkolenia oraz w ciągu najbliższych 2 tygodni otrzyma zestaw szkoleń e-learningowych z zakresu tworzenia oprogramowania w oparciu o platformę .NET (poziom podstawowy i rozszerzony).

Zespoły, które nie zakwalifikowały się do drugiego etapu otrzymają zestaw szkoleń e-learningowych na poziomie podstawowym.

Lista drużyn, które przeszły do kolejnego etapu:

Alpha Phys (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza)
Blue Team (Politechnika Częstochowska)
Blurred Vision (Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu)
Cogedem (Politechnika Śląska w Gliwicach)
Crazy Bumpers (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie)
Demoscene Spirit (Uniwersytet Adama Mickiewicza)
DL Team (Politechnika Warszawska)
EcoStars (Politechnika Łódzka )
ECOTeam (Politechnika Warszawska)
Ecotubbies (Akademia Górniczno-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie)
eGarpa (Politechnika Gdańska)
Energy Equilibrium (Uniwersytet Łódzki)
FTeamS (Politechnika Łódzka )
GAMO (Politechnika Warszawska)
GreenTeam PG (Politechnika Gdańska)
HolyTower (Politechnika Częstochowska)
IMSI (Politechnika Łódzka )
In Progress (Politechnika Białostocka)
Incognitos (Politechnika Poznańska)
Insane Aurochs (Politechnika Białostocka)
JamBusters  (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie)
k@PUT (Politechnika Poznańska)
KPT  (Politechnika Warszawska)
Lost Kite Studio (Akademia Górniczno-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie + Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie)
MAJOMA (Politechnika Warszawska)
OurEnvironment (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza)
outPUT (Politechnika Poznańska)
OxygenSquad (Politechnika Warszawska)
pmp (Politechnika Warszawska)
PolLub (Politechnika Lubelska)
proBoyz (Politechnika Łódzka )
PRz Team (Politechnika Rzeszowska)
PUTatoes ;-) (Politechnika Poznańska)
Putfire (Politechnika Poznańska)
Rook Team (Politechnika Opolska)
SiskinProject (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza)
Smart IT Development (Politechnika Gdańska)
SmartVision (Politechnika Gdańska)
StreamLine (Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu)
The Digital Hunters (Politechnika Poznańska)
ThroughPUT (Politechnika Poznańska)
TIMmy (Politechnika Poznańska)
Together (Politechnika Poznańska)
UGreen (Uniwersytet Gdański)
UKW SilentCoders (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego)
UMCS Drive (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)
UrbanLife (Akademia Górniczno-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie)
ViGtim (Politechnika Częstochowska)
Warsaw Eagles (Uniwersytet Warszawski)
Zibobo Team (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie)

 

Gratulujemy zakwalifikowanym!

Zespół Imagine Cup

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.