BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Aplikacje na Windows 8 - Newsy

04-12-2012 06:00 Maciej Grabek | Aktualizacja: 03-12-2012 22:18
thumb
Czwarta z porcji interesujących aplikacji stworzonych na platformę Windows 8. W dzisiejszej odsłonie stawiamy na aplikacje związane z newsami. Zapraszamy do zapoznania się z aplikacjami Onet News, Gazeta Wyborcza i Dziennik Gazeta Prawna.

Onet News to najbardziej aktualne informacje, artykuły, zdjęcia i filmy wideo, zaprezentowane w przyjaznej i miłej dla oka formie. Najważniejsze i najciekawsze materiały z kategorii: Wiadomości, Biznes, Sport, Technologie, Rozrywka, Wiedza, Styl i Popularne. Dzięki Onet News będziesz zawsze na bieżąco i żadna ważna informacja Cię nie ominie. Prostymi gestami przewijasz, wybierasz, sprawdzasz i dzielisz się ze znajomymi.

Pobierz z Windows Store

 

"Gazeta Wyborcza dla Windows 8" to codzienna porcja bieżących informacji dostępna w formie wygodnej aplikacji dla Twojego komputera i tabletu z Windowsem 8. Każde wydanie zawiera rzetelne informacje z kraju i ze świata, relacje i różnorodne opinie, ciekawe reportaże, wspaniałe zdjęcia i nieszablonowe grafiki. Każdy z artykułów możesz przeczytać w trybie tekstowym, dzięki czemu pozostałe treści nie będą Cię rozpraszać. "Gazeta Wyborcza" publikuje teksty najlepszych autorów polskich i zagranicznych, na jej łamach toczy się publiczna debata na aktualne tematy, istotne w Polsce i na świecie. Angażujemy się w sprawy społeczne, oddajemy łamy na akcje angażujące czytelników, nie unikamy trudnych tematów. Wydanie Gazety Wyborczej na Windowsa 8 składa się:

 • ogólnopolskie wydanie Gazety Wyborczej,
 • Gazeta Stołeczna,
 • poniedziałkowy dodatek Sport.pl,
 • czwartkowy Duży Format,
 • sobotni Magazyn Świąteczny.Pobierz z Windows Store

Pierwsza aplikacja w Windows Store o charakterze newsowym w języku polskim. Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z elektronicznej wersji Dziennika Gazety Prawnej. DGP to największy dziennik prawno-gospodarczy w Polsce. Dzięki aplikacji możesz przeczytać bieżące oraz archiwalne wydania Dziennika Gazety Prawnej w każdym miejscu i o każdej porze. Intuicyjna nawigacja sprawi, że z łatwością odnajdziesz interesujące artykuły. Aplikacja DGP umożliwia dostęp do:

 • najświeższych wiadomości o biznesie, finansach, podatkach, pracy i prawie gospodarczym
 • informacji i komentarzy do wydarzeń ekonomicznych
 • wydarzeń z kraju i ze świata
 • prognoz, analiz, opinii ekspertów
 • wskaźników i stawek aktualizowanych na bieżąco
 • dodatków specjalistycznych dostępnych wyłącznie w prenumeracie: Księgowość i Podatki, Firma i Prawo, Nowe Prawo. Przepisy i Praktyka, Samorząd i Administracja, Prawnik, Kadry i PłacePobierz z Windows Store

 

Podobne informacje

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.