BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Azure Machine Learning będzie przewidywało przyszłość?

23-06-2014 11:00 Agnieszka Musiał | Aktualizacja: 23-06-2014 14:13
thumb
Azure to jeden z najważniejszych produktów firmy Microsoft, a wkrótce ma być jeszcze istotniejszy, ponieważ firma z Redmond chce wdrożyć nauczanie maszynowe.

Microsoft zapowiedział udostępnienie w formie usługi -  technologii systemów nauczania maszynowego - oprogramowania, które daje możliwość tworzenia systemów wykorzystujących mechanizmy sztucznej inteligencji do analizy danych, by na ich podstawie była możliwość uzyskania nowej wiedzy wykraczającej poza bezpośrednio zebrane informacji.

Eron Kelly dyrektor marketingu w oddziale Microsoft SQL Server powiedział: “Wielu użytkowników biznesowych i pracowników działów marketingu chciałaby już dziś mieć możliwość przewidywania przyszłości w oparciu o analizę bieżących danych, ale informacji jest tak dużo, że coraz trudniej to zrealizować w praktyce".

Azure Machine Learning to usługa, która łączy wszystkie korzyści rozwiązań chmurowych z możliwościami nowoczesnych narzędzi analitycznych, algorytmów wykorzystywanych w Xbox czy Bing. W ramach usługi mają być dostępne zestawy SDK (Software Development Kit) przeznaczone dla niezależnych integratorów i programistów, którzy chcieliby tworzyć własne usługi lub aplikacje działające w chmurze Azure ML.

Azure Machine Learning ma być dostępna od początku lipca. Film przedstawiający Microsoft Azure Machine Learning można zobaczyć tutaj.

 

 

 

Źródło: Microsoft
Tagi: Azure

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.