BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Finalne wersje darmowych „Deployment Tools for Vista” dostępne!

26-02-2007 22:37 Marcin Daczkowski | Aktualizacja: 16-09-2011 09:50

Udostępnionych zostało sześć programów, które pomagają w każdej z faz migracji na Windows Vista (włączając szacowanie, planowanie, testowanie i wdrożenie).  Oto narzędzia wchodzące w skład tego zestawu:

 

  • Solution Accelerator for Business Desktop Deployment 2007 – kompletny zestaw porad  i narzędzi, które wspomagają wdrożenie Windows Vista oraz Office 2007 na komputerach biurowych. Zawiera m.in informacje o migracji danych użytkowników, zdalnego wdrażania oraz integracji z innymi kluczowi produktami Microsoft.
  • Applications Compatibility Toolkit 5.0 – to narzędzie, które pomaga firmom zredukować koszt i czas potrzebny na rozwiązanie potencjalnych problemów z kompatybilnością dotąd używanych aplikacji przy migracji na Vista. Dzięki ACT programiści mogą stwierdzić czy ich aplikacje są zgodne z nowym systemem i dowiedzieć się jak rozwiązać istniejące konflikty.
  • Windows Vista Hardware Assessment 1.0 – pomaga firmom w podjęciu świadomej decyzji o tym, które z komputerów należy uaktualnić do Windows Vista. Dostarcza również informacji dotyczących zasobów sprzętowych potrzebnych do takiej migracji.
  • Windows Vista Activation 2.0 tools – dostarczają dwóch sposobów na automatyzację aktywacji masowych instalacji Windows Vista (w zależności od potrzeb poprzez Voulme Activation Management Tool lub Key Management Service)
  • Virtual PC 2007 – pozwala uruchamiać równocześnie kilka systemów operacyjnych na jednym komputerze. Virtual PC 2007 jest zoptymalizowany dla Windows Vista. Dzięki niemu możliwa jest migracja na nową wersję systemu operacyjnego nawet jeżeli konieczne jest zachowanie poprzedniego środowiska w celu uruchamiania niekompatybilnego oprogramowania.

Źródło: Microsoft PressPass

 

 

 

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.