BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Gala finałowa programu "Twoja firma, Twoja szansa na sukces"

29-04-2011 16:00 Mariusz Kędziora

Już 11 maja 2011 w Warszawie odbędzie się gala finałowa polskiej edycji międyznarodowego programu Microsoft "Twoja firma, Twoja szansa na sukces". Chcesz zobaczyć najlepsze rozwiązania na Azure - zarejestruj się i przyjdź (wstęp bezpłatny).

Program "Twoja firma, Twoja szansa na sukces" miał za zadanie wspierać adopcję najnowszych technologii i zwiększać innowacyjność rozwiązań IT.

Spotkanie jest idealną okazją do zapoznania się z praktycznym zastosowaniem przetwarzania w chmurze oraz możliwościami wdrożenia platformy Windows Azure.

Gala odbędzie się 11 maja 2011 w hotelu Intercontinental w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49. Rozpoczęcie o godzinie 10.30.

Podczas spotkania zaprezentowanych zostanie 10 najlepszych projektów, wyróżnionych m.in. za innowacyjność rozwiązania i wysokie wymagania w stosunku do realnych efektów biznesowych.

Gala to także sposobność do wymiany poglądów z najważniejszymi osobami z branży IT i świata biznesu. Swój udział potwierdzili m.in. Dyrektor Generalny polskiego oddziału Microsoft - Pan Jacek Murawski, a także Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - Pani Bożena Lublińska-Kasprzak.

UWAGA: Liczba miejsc na gali finałowej ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje o gali i rejestracja

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.