BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Internet Explorer 9 i HTML5 dla programistów

30-05-2011 08:00 Mariusz Kędziora

Zapraszamy na bezpłatne spotkania online poświęcone wykorzystywaniu nowych możliwości HTML5 i przeglądarki Internet Explorer 9 przez programistów. Odbędą się one 1 i 8 czerwca (środa) o 20:00 na naszym portalu.

W cyklu odbędą się dwie sesje poprowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach, którzy na codzień wykorzystują możliwości nowych technologii (zarówno HTML5 jak i Internet Explorera 9).

Mistrzostwa świata o pas federacji WDT
Mateusz Andrzejewski
1.06.2011 20:00

Czy IE9 Web Developer Tools są gotowe do bezpośredniej konfrontacji z Firebugiem? Kto wygra a kto będzie musiał otrzeć łzę w narożniku.

Wideo i grafika w HTML5
Piotr Czekała
8.06.2011 20:00

Wideo w Internecie bez wykorzystania zewnętrznych dodatków staje się realną alternatywą. W ramach sesji przedstawimy możliwości i ograniczenia wprowadzonego w HTML5 elementu <video> oraz stworzymy od podstaw uniwersalny odtwarzacz wideo wyłącznie w oparciu o funkcje wbudowane w przeglądarkę. HTML5 rozszerza możliwości developerów o tworzenie dwuwymiarowej grafiki z wykorzystaniem JavaScript i elementu Canvas. W trakcie sesji poznamy podstawowe możliwości Canvas 2D API oraz przyjrzymy się bardziej zaawansowanym zastosowaniom powiązanym z wideo oraz przetwarzaniem obrazów.

Zobacz stronę informacyjną spotkań

Tagi: HTML5

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.