BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


ITCore.pl – ostatni dzień na połączenie kont z WSS.pl i CodeGuru.pl

15-04-2008 13:29 User 107544

Pragniemy przypomnieć wszystkim czytelnikom naszego portalu, że pod koniec kwietnia nastąpi uruchomienie portalu ITCore.pl.

 

Więcej na ten temat pisaliśmy już tydzień temu.

 

 

Przypominamy!

 

Jeśli posiadasz konto zarówno na WSS.pl, jak i na CodeGuru.pl to dziś jest ostatni dzień, kiedy możesz dokonać ujednolicenia kont w tych portalach tak, aby podczas procesu migracji konta te mogły zostać połączone.

 

Aby możliwe były połączenie tych kont muszą one posiadać taki sam adres e-mail oraz nick. W przeciwnym razie nie będzie możliwe ich połączenie. Szczegóły znajdziesz zarówno w poprzednim komunikacie jak i na stronie itcore.pl/start

 

 

Proces migracji – maile aktywacyjne

 

Pragniemy poinformować również, że podczas procesu migracji będą wysyłane maile z informacjami, które pozwolą Ci zmigrować i aktywować konto w portalu ITCore.pl.

 

Aby mieć pewność, że otrzymasz takiego maila proponujemy dodać adres administracja@itcore.pl do listy bezpiecznych nadawców. Jak to zrobić - możesz sprawdzić w pomocy do Twojego programu pocztowego (przeczytaj jak to zrobić w Outlook 2003 i Outlook 2007).

 

  

Szczegółowe informacje oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące połączenia portali oraz procesu migracji można znaleźć pod adresem: itcore.pl/start.

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.