BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Konkurs MIS 2013: "COMBI Quiz"

02-11-2013 10:31 Paweł Niewegłowski
info
Witaj Uczestniku MIS 2013,

Oficjalnie ogłaszamy, drugi już, Konkurs „COMBI Quiz”
polegający na odpowiedzeniu na dwa proste pytania związane z technologią! Prosimy uważnie przeczytać Regulamin Konkursu.

Nagrodą główną jest Xbox 360!


 
Regulamin konkursu "COMBI Quiz".

1. W konkursie "COMBI Quiz" mogą wziąć wszyscy Uczestnicy konferencji Microsoft Innovation Summit 2013, którzy zarejestrowali się na stronie internetowej: http://www.innovationsummit.pl/rejestracja i otrzymali e-mail potwierdzający od administratora strony.

2. Osoby niepełnoletnie, czyli nie posiadające 18 lat, mają prawo wziąć udział w konkursie "COMBI Quiz" za pisemną zgodą opiekuna prawnego.

3. Konkurs "COMBI Quiz" trwa od 31 października do 08 listopada 2013 roku.

4. Organizatorem Konkursu "COMBI Quiz" oraz fundatorem nagrody głównej w konkursie jest firma COMBIDATA Poland sp. Z o.o. Organizator Konkursu odpowiada za dostarczenie nagrody głównej w dniu konferencji (tj. 13 listopada 2013 roku) oraz wręczenie nagrody zwycięzcy konkursu.

5. W konkursie "COMBI Quiz" wygrywa tylko jedna osoba.

6. Konkurs ma charakter testu jednokrotnego wyboru, składającego się z dwóch pytań. W Każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

7. Konkurs "COMBI Quiz" odbywa się w dwóch etapach:
a) w I etapie Uczestnicy odpowiadają na dwa pytania, które umieszczone są na http://edutesty.eduportal.pl/. Login i hasło dla wszystkich uczestników jest jednakowy : MIS2013.
b ) II etap – wylosowanie nagrody, która odbywa się w dniu konferencji, czyli

13 listopada 2013 roku na ul. Dobrzańskiego 1, podczas ceremonii zakończenia konferencji. W przypadku nieobecności wylosowanej osoby, zostanie wylosowany kolejny zwycięzca.

8. Uczestnicy konferencji Microsoft Innovation Summit 2013 zostaną poinformowani o konkursie "COMBI Quiz" poprzez oficjalny profil konferencji na Facebook'u pod adresem: https://www.facebook.com/MicrosoftInnovationSummit oraz e-mail wysłany przez administratora strony.

9. Nagrodą główną konkursu "COMBI Quiz" jest Xbox 360. Nagroda zostanie wręczona w dniu 13 listopada 2013 roku podczas konferencji Microsoft Innovation Summit 2013.

10. Organizator Konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników, podane w celu uczestnictwa w konkursie "COMBI Quiz", mogą zostać przetworzone i wykorzystane w celach marketingowych. Uczestnicy wyrażają zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i reklamowych drogą pocztową, mailową oraz telefoniczną przez organizatora Konkursu.

11.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgoda na postanowienia niniejszego regulaminu.

Do zobaczenia na konferencji Microsoft Innovation Summit 13 listopada 2013 roku w Lublinie!Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.