BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Konkurs Silverlight - przedłużenie terminu składania prac

29-01-2008 08:52 kazikkuta

Organizator konkursu (INETA Europe - http://europe.ineta.org) przedłuża możliwość składania prac konkursowych do 8 lutego 2008.
Zatem zostały jeszcze dwa tygodnie na przygotowanie i zgłoszenie projektu (zobacz stronę z aktulnymi pracami: http://poland.silverlightchallenge.eu/VisorParticipaciones.aspx).

XBox, Wii, subskrypcja MSDN, klawiatura, książki, prenumeraty Software Develover's Journal, licencje na kontrolki i narzędzia developerskie - oto niektóre z nagród, które można wygrać w polskiej edycji konkursu 1st European Silverlight Challenge. Aktualną listę nagród można znaleźć na stronie http://poland.silverlightchallenge.eu/Premios.aspx.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie rozwiązania, aplikacji bądź komponentu, stworzonego w technologii Silverlight. W przypadku przystąpienia do konkursu, wymagane jest wyrażenie zgody na upublicznienie dostarczonego rozwiązania jako Open Source, na warunkach licencji MS-PL. Do konkursu może przystąpić każdy - włączając studentów.

Konkurs składa się z dwóch etapów: konkursu na szczeblu krajowym oraz wielkiego finału europejskiego. Zwycięzcy wyłonieni na szczeblu krajowym przechodzą do finałowej części konkursu.

Na stronie http://poland.silverlightchallenge.eu możecie znaleźć wszystkie niezbędne informacje.

Tagi: Silverlight

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.