BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Microsoft Technology Summit 2006

20-06-2006 18:18 User 111549

Już po raz drugi mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w największej w Polsce konferencji poświęconej technologiom i rozwiązaniom firmy Microsoft - Microsoft Technology Summit 2006.

Tegoroczna edycja MTS 2006 to PREMIERA technologiczna kluczowych rozwiązań Microsoft - Windows Vista i Microsoft Office System 2007.

Udział w MTS 2006 to okazja do poznania aktualnych i nadchodzących trendów w technologiach Microsoft kształtujących rynek IT na całym świecie. MTS 2006 to ponadto:

  • 2 500 specjalistów IT, programistów i menadżerów IT,
  • 50 wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy, a wśród nich między innymi: Rafał Łukawiecki i Fred Baumhardt,
  • Ponad 60 sesji technicznych na różnych poziomach zaawansowania, stanowiących przekrój przez wszystkie technologie Microsoft,
  • Możliwość dopasowania indywidualnego harmonogramu konferencji do zainteresowań
  • Laboratoria i warsztaty (około 70 stanowisk),
  • Ponad 30 stoisk wystawienniczych czołowych firm z branży IT.

Konferencja odbędzie się 24-25 października 2006 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Rejestracji można dokonać wypełaniając formularz na stronie konferencji. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i olbrzymie zainteresowanie poprzednią edycją sugerujemy szybkie podejmowanie decyzji.

Dla czytelników portalu przewidziana jest specjalna zniżka w opłacie rejestracyjnej - koszt udziału w konferencji to dla Was jedynie 250 zł (z VAT). Zniżka ta obowiązuje do dnia 26 sierpnia 2006. lub do wyczerpania liczby miejsc i przysługuje osobom, które zarejestrowały się na portalu do dnia 19 czerwca 2006. Aby skorzystać z tej oferty, przy rejestracji należy podać adres email, który był użyty podczas rejestracji w portalu oraz kod promocyjny, który pojawia się po zalogowaniu w panelu informacyjnym

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.