BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Nagrania Azure od A do Z

24-03-2011 20:00 Rafał Łopatka

Na stronie Channel9 portalu MSDN, zostały opublikowane nagrania z niedawno przeprowadzonego cyklu spotkań „Poznaj Azure od A do Z”.

Celem sesji było przybliżenie wiedzy na temat Windows Azure osobom początkującym, zarówno programistom jak i specjalistom IT. Prelekcje prowadzili Damian Widera i Łukasz Grala, doświadczeni specjaliści od wielu lat związani z technologiami Microsoftu. Obaj to certyfikowani trenerzy Microsoft oraz posiadacze tytułu Microsoft MVP.

W ramach cyklu przeprowadzono 8 spotkań online, w trakcie których uczestnikom ukazano kolejne aspekty korzystania z Windows Azure. Począwszy od wprowadzenia w tematykę chmury i Azure, rejestracji konta, a także przygotowania niezbędnych narzędzi. W kolejnych częściach pokazano jak stworzyć pierwszą aplikację w chmurze oraz zaprezentowano strukturę Windows Azure i informacje na temat jej części, takich jak Azure Storage, relacyjne bazy danych, zarządzanie i utrzymanie istniejących rozwiązań w chmurze, a także AppFabric.

Nagrania spotkań można obejrzeć, bądź pobrać na stronie Channel9 portalu MSDN. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tymi materiałami. 

Azure od A do Z

Źródło: channel9.msdn.com
Tagi: Azure

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.