BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Polska Blogosfera: Podsumowanie Tygodnia

23-07-2012 16:39 Jakub Gutkowski
Tradycyjnie, dotnetomaniak opublikował listę top polskich blog postów w zeszłym tygodniu.

Poniżej lista najlepszych blog postów z tygodnia:

  1. Me-z-NET-tete-a-tete-Programowanie-jest-proste-gdy-masz-jednolity-dostep - Rozważania odnośnie jednaj z zasad programowania obiektowego a mianowicie zasadzie jednolitego dostępu.
  2. Piotr-Zielinski-Obiekty-Freezable -  Autor omawia czym są obiekty Freezable oraz jakie wynikają z tego konsekwencje dla programisty. 
  3. Piotr-Zielinski-Dobre-i-zle-praktyki-w-C-czesc-I - Autor prezentuje kilka podstawowych błędnych praktyk, których nie powinniśmy stosować pisząc aplikacje w C#.
  4. Projektowanie-interfejsu-13-Programowanie-NET - Omówienie zasad i dobrych praktyk obowiązujących dla aplikacji w trybie Windows 8 UI.
  5. ABC-WCF-teoretyczny-wstep-kodzimynet - Wstęp do omówienia WCFa. Miejmy nadzieję, że kurs rozwinie się i omówi elementy tego API.
  6. Programowanie-funkcyjne-w-WPF - Ciekawy przykład jak możemy w funkcyjny sposób zaprogramować animację obiektów w WPF.
  7. mgrzegnet-Admin-on-Rails-Przyspieszacze-analizy-dumpow-aplikacji-NET - Krótkie omówienie  biblioteki psscor przyśpieszającej analizowanie zrzutów pamięci z aplikacji napisanych w .NET

Jak w zeszłym tygodniu, gorąco zachęcamy do lektury postów! Jeżeli zaś prowadzisz bloga, i chcesz by o nim społeczność usłyszała promuj go poprzez dotnetomaniaka jak i .NET Blogs PL

Wszystkie opisy poszczególnych wpisów wzięte z postu opisującego podsumowanie tygodnia w którym można znaleźć także posumowanie tygodnia w Polsce i na Świecie.

Źródło: http://blog.dotnetomaniak.pl/post/podsumowanie-14.aspx
Tagi: C# WCF WPF

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.