BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Polska Blogosfera: Podsumowanie Tygodnia

13-08-2012 09:58 Jakub Gutkowski
Jak co tydzień, dotnetomaniak opublikował listę top polskich blog postów z całego zeszłego tygodnia.

Zaczynamy zatem kolejne podsumowanie.

  1. Piotr Zieliński » Biblioteki Strong-Named - Autor omawia czym są i co składa się na bibliotekę "strong name". Będzie też jak krok po kroku podpisać naszą bibliotekę, aby miała silną nazwę.
  2. Indeksatory a kolekcje obiektów typu wartościowego « Developer notes - Autor porusza kwestię dostępu do elementów kolekcji w przypadku trzymania tam elementów typu struct. Pokazuje na jakie problemy możemy się natknąć i jak sobie z nimi poradzić.
  3. StorageFolder & StorageFile API « Programowanie .NET - autor pokazuje jak skorzystać ze standardowych folderów do przechowywania plików w WinRT
  4. Maszyna stanów w MVVM. Czyli sterowanie widokiem. - Zastosowanie prostej maszyny stanów we wzorcu MVVM.
  5. Maciej Aniserowicz | Windows Authentication w ASP.NET MVC 3 - Maciej podaje jak poradzić sobie z uwierzytelnianiem typu Windows w MVC 3.
  6. jstadnicki: NDepend4 - co potrafi statyczna analiza kodu. - Opis i prezentacja możliwości najnowszej wersji NDepend.
  7. Piotr Zieliński  » Modyfikator protected internal - opis modyfikatora protected internal i jakie daje on możliwości dostępu.
  8. TIP: Windows 8, VS2010, VS2012, SQL 2012, SQL Server Configuration Manager - błąd | Tomasz Wiśniewski - szybki tips jak poradzić sobie z błędem 'The remote procedure call failed [0x800706be]' podczas pracy z Windows 8 i innymi narzędziami  MS.

Jak w zeszłym tygodniu, gorąco zachęcamy do lektury postów! Jeżeli zaś prowadzisz bloga, i chcesz by o nim społeczność usłyszała promuj go poprzez dotnetomaniaka jak i .NET Blogs PL

Wszystkie opisy poszczególnych wpisów wzięte z postu opisującego podsumowanie tygodnia w którym można znaleźć także posumowanie tygodnia w Polsce i na Świecie.

Źródło: http://blog.dotnetomaniak.pl/post/podsumowanie-17.aspx

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.