BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Prelekcja on-line: AngularJS - Boost dla HTMLa w oczach eksperta.

26-01-2015 18:29 PTrzepla | Aktualizacja: 26-01-2015 18:33
thumb
Angular jest to biblioteka rozszerzająca możliwości HTMLa. W dobie popularności SPA jest jednym z niewielu frameworków umożliwiających kompleksowe stworzenie modelu MVC po stronie JavaScript. Doskonale współpracuje i jest wspierany przez technologie .NET Microsoftu.

 

Kliknij, aby przejść do strony wydarzenia - LINK


„Bądźcie pełni pasji i odważni. Wciąż się uczcie. Nie będziecie tworzyć użytecznych rzeczy, gdy przestaniecie się uczyć”.

Satya Nadella


Zgodnie z tą mądrością mamy przyjemność zaoferować wam dawkę wiedzy, wiedzy przekazanej całkowicie za darmo od samego eksperta z firmy Billennium– Tomasza Kota

 

Tomek o sobie:

"Profesjonalną przygodę z technologiami Microsoft zacząłem 4 lata temu w Madrycie gdzie samodzielnie zbudowałem duży system zarządzania firmą zajmującą się tłumaczeniami. Obecnie pracuję w dziale R&D firmy Billennium w Warszawie, gdzie rozwijałem platformę zarządzania licencjami właśnie w oparciu o AngularJS. Dodatkowo jestem typem społecznika i organizuję co się da gdzie się da, a ciągły napływ pomysłów wcale tego nie ułatwia..."


Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów, jak i osoby nie posiadające wiedzy w temacie, lecz otwartych na wiedzę i nowe wyzwania, na organizowaną wspólnie z firmą Billennium prelekcję. W najbliższy poniedziałek (02.02.2015) o godzinie 18:00 Tomek podzieli się z Wami swoimi wrażeniami z pracy z Angularem, pokaże kilka przykładów działania i naprowadzi na sposób tworzenia aplikacji w oparciu o ten framework.

Tagi: webcasty

Podobne informacje

Komentarze 1

PTrzepla Microsoft
PTrzepla
29-01-2015
oceń pozytywnie 0
Link do streamu zostanie rozesłany do wszystkich zarejestrowanych w niedzielę o 23:00 :)
pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.