BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Premiera ITCore

21-09-2007 17:00 Aleksander Polak

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego portalu ITCore, a wraz z nią - historyczne połączenie WSS i CodeGuru. Oznacza to dla Was, Drodzy Czytelnicy, wiele zmian na lepsze. Zgodnie z najnowszymi trendami na rynku IT i Waszymi oczekiwaniami postanowiliśmy udostępnić ITCore jeszcze w wersji beta. Dzięki temu każdy z Was będzie miał niepowtarzalną  okazję poczuć się częścią zespołu tworzącego ITCore. Zachęcamy Was gorąco do aktywnego uczestnictwa w finalnej fazie tworzenia nowego portalu. To, jak będzie on wyglądał w wersji ostatecznej, zależy od Was. Dajemy Wam szansę zrealizowania Waszych pomysłów i oczekiwań. Wiele funkcjonalności jest już uzgodnionych, ale możliwe będą ich modyfikacje już po premierze portalu. Dlatego tak ważna jest dla nas każda Wasza opinia i każde słowo krytyki. Decyzję o ostatecznym wyglądzie portalu zostawiamy Wam, ponieważ chcemy, żeby odpowiadał on Waszym potrzebom. Mamy nadzieję, że razem stworzymy miejsce do swobodnego przepływu myśli technologicznych, miejsce, które pozwoli Wam rozwinąć możliwości i stworzyć unikatową społeczność w skali Europy.

Chcielibyśmy poinformować Was, że w nocy z 25 na 26 września 2007 (tj. z wtorku na środę) nastąpi przepięcie domen WSS.pl i CodeGuru.pl. W tym czasie portal ITCore w wersji beta ujrzy światło dzienne. UWAGA: zmienia się sposób logowania do Portalu dla osób z CodeGuru - w ITCore loginem jest dotychczasowy nick użytkownika na CodeGuru, hasło pozostaje bez zmian. Logowanie dla osób z WSS nie ulega zmianie. Treści z obydwu Portali zostaną przeniesione na ITCore. Dzięki ITCore będzie istniała możliwość złączenia kont z CodeGuru i WSS. Po szczegółowe instrukcje zapraszamy na ITCore.

Oficjalna premiera Portalu nastąpi w dniu 27 września w Warszawie. Partnerami imprezy są m.in. Onet.pl, TVN 24, Viva!, Radio VOX FM, PC Format, Grupa Diageo, Monday Academy.

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.