BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Przed nami 2. edycja konferencji DevOpsDays Warsaw!

22-10-2015 10:07 Sławomir Łukaszuk | Aktualizacja: 22-10-2015 10:08
thumb
Już 24-25 listopada rusza druga, polska odsłona międzynarodowej konferencji DevOpsDay Warsaw. Szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace, najbardziej aktualne i techniczne tematy w agendzie.

Kto zatrzęsie DevOpsową sceną?

Międzynarodowi eksperci, którzy wystąpią na scenie, to jeden z najmocniejszych punktów konferencji. Możemy spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów z zakresu DevOps. Krzysztof Dębski, Marcelo S. Ancelmo i Yegor Bugayenko właśnie potwierdzili swój udział w konferencji w roli prelegentów! Aktualną listę prelegentów znajdziecie tutaj, a już wkrótce agenda zapełni się kolejnymi gorącymi nazwiskami. Jest na co czekać!

Ignite Talks, czyli solidna porcja wiedzy w pigułce!

Ignite talks to niezwykle popularna, międzynarodowa formuła, która obowiązuje we wszystkich edycjach konferencji DevOpsDays w Europie. Pozwala ona na szybkie przekazanie jak najbardziej skondensowanej wiedzy przy użyciu slajdów, które zmieniają się co 15 sekund. Czas, w którym powinna zamknąć się cała prezentacja, nie może przekraczać 5 minut. Propozycje tematów w ramach Ignite Talks można zgłaszać w ramach Call for Papers.

Wejściówka tylko 100 zł!

Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Facebooka, Allegro czy Flickr, nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz!

Co wchodzi w cenę wejściówki?

* szereg prelekcji

* przerwa kawowa

* lunch

* DevOpsowa koszulka

* After Party 

Do zobaczenia w Warszawie!

Źródło: DevOpsDays Warsaw

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.