BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Sprawy Organizacyjne i Następne Spotkanie

16-10-2011 20:47 Dariusz Nowak
Krótko na temat spraw organizacyjnych poruszanych na 1 spotkaniu naszej grupy i o kolejnych naszych spotkaniach.

Witam Serdecznie

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim którzy uczestniczyli w naszym spotkaniu formującym - zapraszamy za 2 tygodnie i weźcie ze sobą swoich znajomych!

A teraz przechodzimy do spraw organizacyjnych, sprawa pierwsza: codeguru.pl Dostałem kilka emaili z info, że nie ma przycisku Rejestracji i nie można wypełnić ankiet - trochę poszperałem (codeguru jest w wersji Beta) i po głębszym przyjżeniu się znalazłem to:
Wydarzenie ostatnio edytowane przez Kicekpicek dnia 2011-10-07 17:16:27

Po tym jak ja dodałem wydarzenie edytował je znajomy Student Partner (zrobiłem kilka błędów w formularzu) i przy okazji zamknął rejestracje na spotkaniu (co zaskutkowało brakiem ankiety) - już wiem jak obsługiwać się tymi nowymi formularzami tak więc, następne spotkanie będzie już dopięte na ostatni guzik. A tak na przyszłość, to link do rejestracji jest zawsze na stronie spotkania, o patrzcie tutaj przykład z ZUT:
http://postimage.org/image/14c2srkro/

Dobrze w razie jeszcze jakiś pytań co do codeguru zapraszam do kontaku email lub priv ms @ codeguru.pl

Sprawa druga logo o którym wspominałem i strona internetowa, dostałem 3 propozycje jak dotąd loga - do wglądu tutaj:
http://ubuntuone.com/2OLt9P1ejkF8ydaokdTohY

Czekam na jeszcze kilka propozycji (od 2 osób) a w międzyczasie czujcie się wolni do nadsyłania feedbacku co do tych projektów. Dla tych którzy nie wiedzą adres naszej strony internetowej to :
http://grupawneiz.studentlive.pl/

Postaram się w ciągi kilku dni popracować nad zawartością tej strony i jej szatą graficzną, będą na niej dostępne wszystkie te same informacje i aktualności co na codeguru.

Ostatnia sprawa to przyszłe spotkanie, które przypominam odbędzie się 27.10.2011 - zapraszam serdecznie wszystkie chętne osoby do nadsyłania zgłoszeń udziału jako prelegent. Jeśli nie masz pomysłu na prezentacje, a chciałbyś coś zrobić napisz do mnie - podeślę kilka propozycji które warto poruszyć i pewnie wspólnie dojdziemy do jakiegoś porozumienia. Przypominam o konkursie na najlepszą prelekcje.

Spotkanie na codeguru będzie dodane po ustaleniu jego agedny, ale nie później niż 2-3 dni przed samym wydarzeniem (zostaniecie poinformowani o tym meilowo, wraz z linkiem do rejestracji). Powiedźcie znajomym i zabierzcie ich ze sobą.

Jeszcze jedna sprawa do osób z I roku - na końcu ostatniego spotkania poruszony był temat dodatkowych zajęć z programowania (dla osób które nigdy nie programowały lub które nie czują się pewnie), zajęcia mają na celu lepsze przygotowanie studentów I roku do zajęć z programowania (jakie są obowiązkowe na naszej uczelni i są w naszym programie nauczania) - czyli krótko mówiąc opanowanie podstaw, algorytmów itp (języki Python i C#). W przyszłym tygodniu porozmawiam z naszym opiekunem o możliwościach technicznych i z wami samymi drodzy pierszoroczni o uczestniczeniu w tych warsztatach. Informacje będę wam przekazywał na bieżąco, a w razie jakiś pytań zapraszam do kontaktu via email.

Pozdrawiam
Dariusz Nowak

Tagi: aktualizacje

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.