BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


The Pragmatic Programmer na Kindle za jedyne $5,74 (~20zł)

15-08-2012 22:27 Jakub Gutkowski
Na stronach Amazon pojawiła się oferta kupna książki na której, chyba można swobodnie powiedzieć, wychowało się już kilka pokoleń programistów i nie zależnie od tego w którym roku się ją czyta - czy to 1991 czy też 2012, wciąż można się dużo z niej nauczyć.

Jeżeli masz Kindle (a jeżeli go nie masz to masz kolejny powód by w końcu go nabyć) to wystarczy wejść na stronę Amazonu i dokonać zakupu. Książka oczywiście jest po angielsku, w Polsce od 2011 roku jest dostępne jej tłumaczenie – czy jest dobre? Nie wiem, gdyż moja styczność z polskimi tłumaczeniami zakończyła się w okresie 1998/2001 roku kiedy to label było tłumaczone jako klatka.

Oczywiście, dla niezdecydowanych można zawsze poczytać opisy książki na stronach amazon us, uk czy też de (jak to woli), oraz także na blogu Szymona Pobiegi w blog post o nazwie 2011 in books (po angielsku).

Oczywiście, gorąco zachęcamy do kupowania książki w wersji oryginalnej czyli po angielsku, a przy takiej cenie to nawet jak się komuś w 100% nie spodoba, to naprawdę żadna strata – co innego jakby dalej była ona dostępna pod swoją normalną ceną $40 + VAT.

Źródło: http://www.amazon.com/dp/B000SEGEKI/ref=tsm_1_fb_lk
Tagi: książki

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.