BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Windows Community Launch

31-10-2009 09:32 kazikkuta | Aktualizacja: 16-09-2011 09:50

Windows Community Launch to w pełni techniczna, nie mająca nic wspólnego z marketingiem, konferencja obejmująca łącznie cztery sesje na każde spotkanie, przygotowana z myślą o każdym specjaliście IT. Wśród prelegentów można znaleźć znanych polskich ekspertów wyróżnionych tytułem MVP oraz pracowników firmy Microsoft. Organizatorem obu spotkań jest Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) przy wsparciu Microsoft Polska, Compendium Centrum Edukacyjnego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  • Edycja warszawska odbędzie się w dniu 17 listopada (wtorek) w siedzibie firmy Microsoft, przy Al. Jerozolimskich 195a.
  • Edycja krakowska odbędzie się w dniu 19 listopada (czwartek) w gmachu Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagielońskiego przy ul. prof. St. Łojasiewicza 4.

Zarejestruj się już dziś, liczba miejsc jest ograniczona do 140 osób na jedno spotkanie! Zapisy odbywają się przez portal MS-Groups. Udział jest bezpłatny.

Wszelkie dodatkowe informacje, jak agenda, lista prelegentów czy porady dotyczące dojazdu dostępne na: http://ms-groups.pl/wcl/default.aspx

 

Źródło: ms-groups.pl

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.