BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Windows Rozwinie Skrzydła!

25-03-2009 15:04 leszex@o2.pl

23 marca ruszył niesamowity konkurs organizowany przez Microsoft i portal CentrumXP.pl. Na stronie internetowej www.WindowsRozwinieSkrzydla.pl przez dwa miesiące internauci będą odpowiadali na pytania dotyczące znajomości usługi Windows Live. Zbierając punkty w kolejnych rundach będą walczyli o 500 nagród o łącznej wartości ponad 250 tysięcy złotych.

Konkurs trwa od 23 marca do 27 kwietnia. Dwa razy w tygodniu na stronie konkursowej publikowane będą testy składające się z 7 pytań sprawdzających wiedzę internautów o Windows Live. Bazą wiedzy jest sam portal CentrumXP.pl gdzie będzie można odnaleźć podpowiedzi do pytań konkursowych. Po zakończeniu każdej rundy osoby z największą liczbą punktów będą otrzymywały nagrody.

Konkurs ma swój profil na Windows Live Spaces, gdzie prowadzony jest specjalny blog: WindowsRozwinieSkrzydla.Spaces.Live.com  na którym będą ogłaszane dodatkowe zadania dla uczestników konkursu.

Wśród nagród znajduje się 100 sztuk systemu Windows7 Ultimate i Home Premium, wysyłanych w dniu premiery, Notebooki Samsung  R710 oraz Samsung NC10, Windows Vista, Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych i wiele, wiele innych.

Źródło: www.WindowsRozwinieSkrzydla.pl

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.