BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Zapraszamy na konferencję Microsoft TechEd EMEA 2008 Developers

14-08-2008 16:05 leszex@o2.pl

Poznaj nowe idee i wypróbuj najnowsze technologie. Przeżyj to sam!

Pięciodniowa, przygotowana specjalnie z myślą o potrzebach programistów konferencja Microsoft TechEd EMEA 2008 Developers to jedna z najważniejszych konferencji w branży, zapewniająca szkolenia techniczne, informacje i zasoby przydatne podczas tworzenia nowych aplikacji, które przyniosą sukces twojej firmie.

Najważniejsze atuty konferencji:  

  • Głęboka wiedza techniczna - Ułóż własną agendę, wybierając spośród 15 ścieżek głównych, 3 ścieżek wirtualnych i ponad 250 sesji technicznych te, które najlepiej odpowiadają twoim zainteresowaniom.    
  • Najlepsi eksperci - Spotkaj się twarzą w twarz ze świetnymi prelegentami i ekspertami z branży. Na najważniejszym wydarzeniu Microsoft dla programistów w regionie EMEA możesz spodziewać się najlepszych!    
  • Usługi sieciowe Exchange - Programiści będą mogli zapoznać się z nowymi usługami sieciowymi Exchange i nowym interfejsem API do tworzenia aplikacji klienckich dla Microsoft Exchange Server.    
  • Premiera - następna generacja interfejsów API dla zunifikowanej komunikacji To tutaj po raz pierwszy programiści będą mogli zapoznać się z nowymi interfejsami API do obsługi zunifikowanej komunikacji w produktach Microsoft Office Communications Server i Microsoft Office Communicator. Szczegółowe informacje będzie można uzyskać podczas sesji Breakout i Chalk-&-Talk.    
  • Cenne kontakty - Odwiedź halę wystawienniczą, by zapoznać się z ofertą ponad 70 partnerów Microsoft, spotkać ponad 3.500 kolegów po fachu i dołączyć do społeczności użytkowników.

Nie przegap okazji i zarejestruj się. Cena za uczestnictwo w konferencji dla uczestników z krajów Europy Środkowej i Wschodniej to 1445 euro + 16% VAT. Podczas rejestracji pamiętaj o podaniu kodu DLCTEW4E. Szczegółowe informacje na temat rejestracji można znaleźć na tej witrynie

 

Tagi: TechEd

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.