BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Aktualności


Zmiany w redakcji portalu CodeGuru.pl

05-09-2012 06:00 Maciej Grabek | Aktualizacja: 05-09-2012 07:49
thumb
W ciągu ostatniego miesiąca w Redakcjach portali CodeGuru.pl i WSS.pl nastąpiły zmiany w ich składzie.

Raz na jakiś czas w życiu redakcji naszych portali przychodzi czas na zmiany, które mają na celu między innymi nadanie im nowej porcji energii do dalszego działania. Tak właśnie było w sierpniu, kiedy to skład redakcji uległ przebudowie.

W związku z wieloma wyzwaniami zawodowymi Marcin Bartoszuk postanowił zrezygnować z intensywnego udzielania się w Redakcji. Na szczęście będzie wciąż wspierał Portale CodeGuru i WSS w innej roli. W jego miejsce pojawiły się nowe osoby, które w raz z dotychczasowym składem będą dbały o dalszy rozwój Portali.

Poniżej aktualny skład redakcji portalu CodeGuru.pl

Maciej Grabek - Redaktor Naczelny

Maciej GrabekPracuje w Kainos Software Ltd jako Senior Software Engineer. Od ponad 7 lat, z czego 6 lat zawodowo, zajmuje się technologiami firmy Microsoft, które są dla niego bardziej pasją niż pracą. Interesuje się głównie Windows Phone 7 oraz Windows Communication Foundation, na temat których prowadzi prezentacje podczas konferencji oraz spotkań grup społecznościowych. W wolnym czasie prowadzi bloga, pisze artykuły (MSDN, Codeguru, Codeproject) oraz książki, a także nagrywa webcasty dla Channel 9. Redaktor naczelny portalu CodeGuru. Posiada tytuł MVP w kategorii Windows Phone. 

Jakub Gutkowski - Redaktor

Jakub Gutkowski Z komputerami mam do czynienia od niepamiętnych czasów - odkąd pamiętam zawsze był u nas jakiś komputer - czy to w biurze u Taty czy w domu. Przygodę z programowaniem rozpocząłem w 4 klasie podstawówki i od tamtej pory nie wyobrażam sobie bym mógł przestać ;)
Przez ostatnie dwa lata koncentrowałem się na produkcie Microsoft SharePoint dzięki któremu tak naprawdę ten blog powstał. Moje zainteresowanie SharePointem doprowadziło mnie do uzyskania tytułu MCTS dla rozwiązań WSS i MOSS w dwóch dziedzinach: programowanie i konfiguracja.MCTS WSS/MOSS App Development/Configuring
Aktualnie bardziej angażuję się w wytwarzanie narzędzi i frameworków, które wspomagają programistów w codziennych zmaganiach (w szczególności z SharePoint :)) oraz w kilka swoich prywatnych projektów o których mam nadzieję swojego czasu będzie głośno :) Regularnie prowadzę również bloga.

Marcin Iwanowski - Redaktor

Marcin IwanowskiArchitekt, konsultant ds. nowych technologii w białostockiej firmie DevCore.NET. Microsoft Certified Trainer, aktywny trener w ACTION Centrum Edukacyjne. Od kwietnia 2011 Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Expression Blend. Prelegent wielu wydarzeń ogólnopolskich oraz spotkań społeczności .NET. Redaktor portalu CodeGuru, na którego forum można zaobserwować jego pasję do technologii Microsoft. Absolwent Politechniki Białostockiej. Były Microsoft Student Consultant mający pod opieką Grupy .NET z regionu mazowiecko-podlaskiego, wcześniej Microsoft Student Partner przewodniczący największej w Polsce grupie akademickiej "Grupa .NET Politechniki Białostockiej".

Paweł Żochowski - Redaktor

Paweł ŻochowskiJestem Microsoft Student Consultantem regionu Mazowiecko Podlaskiego. W środowiskach Microsoft obracam się już od kilku lat – zaczynałem prawdopodobnie jak wielu z Was w Grupie .NET ¬– moja mieściła się przy Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej. Wkrótce po przystąpieniu zostałem wybrany na nowego przewodniczącego tej grupy, a zarazem Microsoft Student Partnera. Dzięki temu zacząłem realizować się jako trener i wykładowca.
Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę ludziom. Być może kojarzycie mnie z jakiejś konferencji, na której wykładałem? Dodatkowo pracuję jako trener i UX Designer w ACTION Centrum Edukacyjne. Aktualnie mogę poszczycić się certyfikatem MCPD z dziedziny Windows Phone Development. Moim głównym zainteresowaniem jest zgłębianie najnowszych technologii, w szczególności tych mobilnych. Bardzo lubię też interfejsy użytkownika – zarówno te standardowe, jak i niecodzienne. Poza technologiami – żeglarz :)

Grzegorz Kolarz - Redaktor

Przygodę z programowaniem rozpoczął około 15 lat temu. Z technologiami .NET  i WinRT związany od początku ich istnienia.
W okresie studiów pełnił rolę Student Partnera i Student Consultanta w programie Microsoft Student Partner.
Zawodowo zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych. Posiada doświadczenie w tworzeniu aplikacji na wszystkie znaczące mobilne systemy operacyjne.
Aktualnie pracuje na stanowisku Senior Software Engineer w Nokia. Zajmuje się rozwojem produktów opartych o usługi lokalizacyjne na platformę Windows. Jest jednym z tych szczęściarzy, którzy mają okazję zajmować się technologią zanim jeszcze ujrzy ona światło dzienne.
W wolnych chwilach zajmuje się naturalnymi interfejsami użytkownika.
Od jakiegoś czasu próbuje zajmować się ludzką stroną informatyki, czyli pisaniem o niej :)

Jednocześnie z tego miejsca życzę całej redakcji wielu sukcesów w nadchodzącym roku. Będzie się działo i mam nadzieję, że będziecie w tym uczestniczyć razem z nami!

Maciej Grabek
Redaktor Naczelny CodeGuru.pl

P.S.
Zapraszamy do odwiedzenia siostrzanego newsa dotyczącego portalu WSS.pl.

Źródło: CodeGuru.pl

Komentarze 2

Mariusz Kędziora Microsoft
Mariusz Kędziora
2210 pkt.
Guru
Prelegent
05-09-2012
oceń pozytywnie 0
Super, że są ciekawe zmiany w Redakcji i "nowa krew", ale że kilka osób ze starej Redakcji również zostało :) I niniejszym bardzo dziękuję "starej" Redakcji za całkiem spory czas naszej współpracy. I jestem pewien, że nowy "opiekun" z Microsoft będzie Was jeszcze bardziej wspierał :)
Michał Grzegorzewski
Michał Grzegorzewski
487 pkt.
Junior
05-09-2012
oceń pozytywnie 0
Gratulacje i powodzenia! :)
pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.