BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Baza wiedzyO portalu CodeGuru.pl

20-01-2010 12:00 | RedakcjaCG
CodeGuru.pl to miejsce dla każdego programisty .NET. Przez lata portal rozwijany był siłami społeczności i to właśnie społeczność programistów .NET jest tutaj najważniejsza. CG od wielu lat gromadzi wokół siebie coraz większą grupę pasjonatów. Warto być jej częścią!

CodeGuru.pl to miejsce dla każdego programisty .NET. Przez lata portal rozwijany był siłami społeczności i to właśnie społeczność programistów .NET jest tutaj najważniejsza. CG od wielu lat gromadzi wokół siebie coraz większą grupę pasjonatów. Warto być jej częścią!

Wizja

Ciekawe informacje znajdą tu zarówno początkujący programiści, jak i studenci oraz starzy wyjadacze. Na prężnie działającym forum użytkownicy aktywnie dzielą się wiedzą i wymieniają doświadczeniami. Bogata baza artykułów stanowi niezastąpiony zbiór materiałów w języku polskim opisujący różne aspekty programowania w technologiach Microsoft. W sekcji projektów natomiast znaleźć można przykładowe aplikacje stworzone i udostępnione przez zaawansowanych członków społeczności. To Czytelnicy tworzą portal, to Czytelnicy są autorami zawartych tu treści i bogatej wiedzy.

Kim jesteśmy

Na CodeGuru spotykają się ludzie z całego kraju, z różnych regionów, w różnym wieku, o różnym stopniu zaawansowania. Łączy nas jedno - pasja do tworzenia oprogramowania w technologii .NET. Wzajemna integracja pomaga nam w codziennej pracy i regularnym podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Redakcja

Poniżej aktualny skład redakcji portalu CodeGuru.pl

Marcin Iwanowski - Redaktor Naczelny

Marcin IwanowskiArchitekt, konsultant ds. nowych technologii w białostockiej firmie DevCore.NET. Microsoft Certified Trainer, aktywny trener w ACTION Centrum Edukacyjne. Od kwietnia 2011 Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Expression Blend. Prelegent wielu wydarzeń ogólnopolskich oraz spotkań społeczności .NET. Redaktor portalu CodeGuru, na którego forum można zaobserwować jego pasję do technologii Microsoft. Absolwent Politechniki Białostockiej. Były Microsoft Student Consultant mający pod opieką Grupy .NET z regionu mazowiecko-podlaskiego, wcześniej Microsoft Student Partner przewodniczący największej w Polsce grupie akademickiej "Grupa .NET Politechniki Białostockiej".

 

Michał Nagi - Redaktor

Junior QA Engineer w firmie ABB, student drugiego roku informatyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ. Lider grupy FAIS.NET na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Prelegent na IT Academic Day. W wolnym czasie interesuje się nowinkami technicznymi i UX-em, a także gra w rozmaite roguelike’i.

 

Daniel Plawgo - Redaktor

Na co dzień programista technologii .NET, certyfikowany trener, prelegent, dla którego programowanie do również hobby. Od lat związany z społecznością pasjonatów technologii Microsoftu, początkowo jako Microsoft Student Partner, Student Konstultant, a obecnie lider Olsztyńskiej grupy zawodowej OLMUG


Krzysztof Kowalski - Redaktor

Absolwent Politechniki Gdańskiej, od 2 lat pracujący w firmie Kainos. Udziela się w polskiej społeczności .NET od 4 lat, 2 lata był przewodniczącym Grupy .NET PG i pełnił funkcję Microsoft Student Partnera, zaś od roku zarządza Grupami .NET w regionie Pomorskim i piastuje funkcję Microsoft Student Consultanta. Aktywny członek Trójmiejskiej Zawodowej Grupy .NET. Prelegent i szkoleniowiec techniczny – występował na niezliczonych spotkaniach Grup .NET w całej Polsce, na konferencjach IT Academic Day, dotNet Meeting oraz 3Camp. Prowadził szkolenia z języka C# oraz Windows 8. W firmie Kainos zajmuje się obecnie rozwijaniem produktu Evolve Mobile rozwijanego na platformę iOS z serwisami Asp.NET WebApi, wcześniej pracował nad projektami komercyjnymi w Asp.NET oraz projektami R&D z wykorzystaniem technologii Windows Phone, Kinect oraz NFC. Organizował i prowadził wydarzenie AppCamp 2014 – szkolenia techniczne z Unity i Oculus Rift’a dla młodych ludzi z Pomorza. Również prezentował uczniom Zespołu Szkół Elektrycznych HTML w ramach akcji ‘Informatyka na Start’.

Wsparcie Microsoft

Agata Dudar - Project Manager portalu GeekClub.pl

Agata Dudar

W Microsoft od 6 lat, obecnie na stanowisku Audience Marketing Managera.
Od 2 lat związana z programami akademickimi Microsoft.
Lokalny organizator konkursu Imagine Cup.


 

Przemysław Gałuszka - pomoc przy działaniu portalu GeekClub.pl

Przemysław Gałuszka

W firmie Microsoft od maja 2014, obecnie jest na stanowisku Audience Marketing Specialist (Business Guest).
Od 4 lat związany ze społecznością .NET w Polsce. Były Microsoft Student Partner Uniwersytetu Śląskiego oraz Microsoft Student Consultant regionu Śląsko-Małopolskiego.
Uwielbia social media oraz nowinki technologiczne, od których zaczyna każdy dzień.

 

 

Codeguru poza Codeguru

Intrygujący tytuł? Informacje z Codeguru.pl możecie również znaleźć na popularnych serwisach społecznościowych:

Podobne artykuły

Komentarze 4

uzytkownik usuniety
uzytkownik usuniety
3556 pkt.
Guru
22-01-2010
oceń pozytywnie 2

Odnośnie:

Kim jesteśmy
Na CodeGuru spotykają się ludzie z całego kraju, z różnych miast, w różnym wieku, o różnym stopniu zaawansowania. Łączy nas jedno - pasja do tworzenia oprogramowania w technologii .NET. Wzajemna integracja pomaga nam w codziennej pracy i regularnym podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Pochodzę ze wsi. Czy też mogę korzystać z CodeGuru?

 

Mariusz Kędziora Microsoft
Mariusz Kędziora
2210 pkt.
Guru
Prelegent
04-02-2010
oceń pozytywnie 2

Oczywiście, że możesz. Przepraszamy za niezbyt fortunne sformułowanie - już poprawiamy.

Pozdrawiam,
Mariusz Kędziora
IT Pro Evangelist | Microsoft Polska
Blog ewangelista.IT | LinkedIn | Mój Blip
wiernicd
wiernicd
1 pkt.
Nowicjusz
07-11-2011
oceń pozytywnie 1
nie mogę znaleźć nigdzie informacji jak odblokowac zablokowane konto
Mariusz Kędziora Microsoft
Mariusz Kędziora
2210 pkt.
Guru
Prelegent
07-05-2012
oceń pozytywnie 1
@wiernicd: Wypełnij formularz na stronie "Kontakt" - link w stopce portalu.
pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.