BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Baza wiedzy[Porada] Które demo platformy Windows Phone wybrać

29-10-2013 06:00 | Maciej Grabek
Windows Phone daje programistom wiele możliwości. Żeby jeszcze lepiej ją poznać warto zapoznać się z demami dostarczonymi przez firmę Microsoft wraz z platformą.

Dla platformy Windows Phone przygotowane jest wiele przykładowych projektów. Często nie wiadomo jednak, od którego z nich zacząć podczas przygotowywania kolejnego projektu. Okazuje się jednak, że jest przygotowane zestawienie, które pozwala rozwiązać ten problem.

Jak skorzystać z tego zestawienia?

Po wejściu na stronę zestawienia (lub klikając w powyższą grafikę) mamy możliwość wyboru interesującego nas zagadnienia.

Załóżmy zatem, że w kolejnym projekcie będziemy wykorzystywać geolokalizację i chcemy zapoznać się w związku z tym z gotowymi przykładami, które rozwieją nasze wątpliwości oraz przedstawią możliwe scenariusze. W tym celu wybieramy ikonę geolocation, która podświetla dla nas odpowiednie projekty do ściągnięcia jak na poniższym screenie

W tym momencie możemy śmiało pobrać następujące pliki

W ten sposób przygotowując się do kolejnego projektu wiemy dokładnie jakie mechanizmy z Windows Phone API możemy wykorzystać.

 

Źródło: WP8Samples

Podobne artykuły

Komentarze 1

jesusthekiller
jesusthekiller
0 pkt.
Nowicjusz
31-10-2013
oceń pozytywnie 0
Przyda się :D
pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.