BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
User 82860
User 82860
20 pkt.
Nowicjusz

0

Witam :)

Ostatnio mnie ciekawi jedna rzecz, jako ze juz nawet niezlomny Intel zapowiedzial wprowadzenie procesora 64 bitowego to ciekawi mnie jedna rzecz , czy jest wogole cos takiego jak VS .net 2003 pod ten procesor, sam .net framework to widzialem ze jest , lindows 2003 tez jest , i ciekawe jak wogole to dziala ,  ma ktos jakies doswiadczenia ??

User 79341
User 79341
39 pkt.
Poczatkujacy

0

hmm... aplikacje w .net maja to do siebie, ze sa praktycznie samym kodem posrednim, wiec to czy sie odpali to na maszynie 32bit czy 64bit nie stanowi dla niej zadnego problemu; jezeli jest .net framework pod 64bity, to aplikacja wykorzysta dodatkowe mozliwosci.

User 82860
User 82860
20 pkt.
Nowicjusz

0

Witam :)
No niby tak , ale w takim razie po ki grzyb robic calego frameworka na 64 - bit
no ale mniejsza z tym ...
wczoraj caly wieczor wojowalem wlasnie z systemami m$ niby 64-bit i moja konkluzja jest taka  nie bierzcie na razie proc. 64 bit bo stracicie na nich tylko kase i sporo czasu to systemy sa w betach ( zarowno xp jak i 2003 , i co smieszniejsze nigdzie na stronie m4 przed downloadem nie bylo napisane ze sa to bety :( chyba ze juz naprawde malym druczkiem ;)) ) i wedlug mojego odczucia w b.wczesnych beta bo nic poza samym systemem nie dziala ( przede wszystkim boli brak sterow , niby to wina producentow ale czemu nie dzialaja te pod 32 bit ?? tego to juz nie wiem ) , jak sie pozniej jeszcze tym pobawie to moze cos dopisze...

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.