BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
User 111421
User 111421
35 pkt.
Poczatkujacy

0

Witam wszystkich.
Mam taki problem, ze mam dluga tabele w bazie ktora chce przedstawic za pomoca DataGrid. Tabela jest strasznie dluga, okolo 20 niezbednych kolumn. Dla tego chce ja umiescic na czyms w rodzaju panelu ktorego rozmiary okresle i gdy DataGrid w srodku bedzie dluzszy niz rozmiar panelu pojawi sie scrollbar. Szukalem takich kontrolek ale znalazlem tylko pod Windows Form, a ja potrzebuje do Web Form. Moze ten problem jest banalny bo jest jakas wlasciwosc zwyklego panelu w Web Form ale nie moge do tego dojsc. Gdyby ktos moglby mnie nakierowac bylbym bardzo wdzieczny. Pozdrawiam.
tagi: web   Windows

User 79600
User 79600
131 pkt.
Junior

0

Twój problem to nieznajomość CSS. Rozwiązaniem jest umieszczenie GRIDa w tagu DIV ze stylem:
style="overflow:scroll;"

User 111421
User 111421
35 pkt.
Poczatkujacy

0

Dokladnie o to mi chodzilo. Wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam. Ps. Dla potomnych ktorzy moze kiedys beda potrzebowali tego rozwiazania, rada jesli chcecie miec tylko scroll vertical lub tylko horizontal (tak jak jest teraz jesli sie miesci to i tak pokazuje nie aktywnego scrolla) uzyjcie zamiast scroll, auto tj: style="overflow:auto;"Jeszcze raz dzieki Ryan.

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.