BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
Leszek Kantorek
Leszek Kantorek
40 pkt.
Poczatkujacy

0

Hej!
Umieszczam link do filmu z ImagineCup 2004 (finały w Polsce):http://download.microsoft.com/download/f/9/a/f9a18a04-b18d-4445-b80e-c86836ec606e/imagine384.WMVOn jest do pobrania z witryny:http://www.microsoft.com/poland/developer/imaginecup//Nie wiem jak Wy ale gdy tylko go obejrzę to strasznie się motywuje do działania. Można by powiedzieć ze jak na niego patrzę to aż mi się łezka kreci :). Te uśmiechnięte twarze, szczęście ludzi ze mogli się tam znaleźć i zaprezentować swoje pomysły, powiedzieć innym patrzcie to my szare ludki z jakieś zabitej dziury robimy wielkie rzeczy. Zróbmy wszystko by się tam dostać. To wielka szansa dla nas. Co do zajęcia miejsca to zróbmy to tak by znaleźć się na pierwszym miejscu jak nie to w pierwszej trójce, a gdyby nie to w 10. Przynajmniej żeby tam być, żeby zaprezentować nasze dzieło innym. Tak dzieło. Uważam że developer to w pewnym sensie artysta. My nie używamy płótna i farb czy drewna i dłuta. Naszymi narzędziami są kompilatory, języki programowania, dostępne technologie. Tak jak artyści nie zawsze jesteśmy rozumiani przez innych dlaczego to robimy. Jedni dla kasy inni bo czują blusa przy tworzeniu swoich dzieł – programów. Najważniejsze jest to że tworzymy. Nie pozwólmy by nasza praca poszła na marne. Panie i panowie mamy miesiąc. Niech każdy z Nas przyłoży się do swojego dzieła by się nie narobić się i nie zrobić wielkiego bubla bo to nie miało by sensu. Ten konkurs jest sprawdzeniem naszych umiejętności. Sprawdzeniem wiedzy której posiadamy, którą pragniemy wykorzystywać w przyszłości. Umożliwia nam rywalizację między sobą. Przegramy – nie załamujmy się, wyciągnijmy wnioski, przyłóżmy się i pokażmy co potrafimy przy innej okazji. Wygramy – nie spoczywajmy na laurach. Stwórzmy aplikacje które będą na konkretnym poziomie. Niech ten konkurs osiągnie taki poziom by znowu padło hasło „Polish teams realy did a great job”. Komu brakuje motywacji niech spróbuje oglądać ten film za każdym razem on przedstawia ludzi, którzy odnieśli sukces. Oni się tam dostali, oni dostali szansę. My też mamy szansę! Sporo wysiłku już nas to kosztowało i jeszcze więcej będzie. Nie dajmy ciała!
 Tle z mojej strony! Życzę każdemu powodzenia!                                                                         
Leszek Kantorek
Grupa .NET Politechnika Łódzka
leszek.kantorek@grupanet.org
www.grupanet.org

tagi: ImagineCup   Praca

User 79314
User 79314
44 pkt.
Poczatkujacy

0

Tak sobie obejrzalem ten film po raz kolejny i taka refleksja mi sie nasunela:
Stary! Byles tam, to czemu jeszcze Twoj program nie jest skonczony! - DO ROBOTY LENIU!
;)
<><

User 131096
User 131096
189 pkt.
Junior

0

Leszek, jak to przeczytalem to przypomniala mi sie jedna scenka z Bravehearta :). Zagrzewania do boju :). Nie wiem, czy nie byl bys zaj*stym marketingowcem. Pozdr :)

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.