BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
User 80305
User 80305
31 pkt.
Poczatkujacy

0

Po bardzo długim czasie udało mi się znaleźć chwilkę czasu i opublikować tłumaczenie "API Design Guidelines Digest" Pana Krzysztofa Cwaliny.
http://www.ondotnet.pl/art2.php(Może się komuś przyda)
PozdrawiamMarcin Obel

uzytkownik usuniety
uzytkownik usuniety
3556 pkt.
Guru

0

a ja otrzymuję niezbyt ładny komunikat:
"DB Error: connect failed"

User 80305
User 80305
31 pkt.
Poczatkujacy

0

Rzeczywiście Panie Maćku czasami serwer, na którym jest strona pada :o(Nasza Grupa .NET (WYSPA) dostała od uczelni maszynę na serwer z Windows 2003 Server i mam nadzieję, że do końca lutego uda mi się go uruchomić i przepisze swoją stronkę na ASP.NET bo do tej pory nie miałem dostępu do żadnego konta z ASP.NET i SQL Server.W tym momencie serwer powinien działać więc zapraszam do czytania :o)PozdrawiamMarcin Obel

User 79106
User 79106
290 pkt.
Junior

0

To może opublikuj ten tekst na CodeGuru.pl jako publikację niekonkursową (albo konkursową jeśli wolisz).
Pozdrawiam,Michał

---------------------------------
"No such thing as tough. Either you're trained or untrained. Now - which are you?"

User 80305
User 80305
31 pkt.
Poczatkujacy

0

Artykułów publikowanych na CodeGuru.pl nie powinno się publikować nigdzie indziej a to tłumaczenie robiłem specjalnie na potrzeby mojej stronki.Dodatkowo tłumaczenie to nie praca twórcza więc jako artykuł konkursowy odpada ;o)PozdrawiamMarcin Obel

User 83108
User 83108
101 pkt.
Junior

0

Autor może publikować artykuły na swojej stronie pomimo tego, że opublikował je na CodeGuru.pl. Dodatkowo tak jak sugeruje Michał lepiej opublikować to jako artykuł niekonkursowy :)

User 80305
User 80305
31 pkt.
Poczatkujacy

0

Ooo widze, że coś się zmieniłona CG :o) Pamiętam, że w tamtym roku jak czytałem FAQ to była tam wzmianka o tym aby na innych stronach podawać tylko link do artykułu a nie sam artykuł. Cieszy mnie ta zmiana :o)Zastanowie się i może rzeczywiście opublikuje to jakos artykuł niekonkursowy bo na konkursowy się nie nadaje.PozdrawiamMarcin Obel

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.