BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Grupy

Grupa .NET PO

Od
2004-11-04
Opole
Grupa .NET PO
Studenckie Koło Naukowe Grupa .NET PO. Najświeższe informacje o naszej grupie można znaleźć na portalu Facebook https://www.facebook.com/GrupaNETPO lub na naszej stronie www.grupanetpo.studentlive.pl
www www.grupanetpo.studentlive.pl adres Politechnika Opolska, Wydział Elektrotechniki i Automatyki
email lukasz.szkoda@studentpartner.com
Łukasz Szkoda
users220
comments 12
calendar 248
files 9

Grupa studencka .NET PO została utworzona w listopadzie 2004 roku.  Jako Studenckie Koło Naukowe "GRUPA  .NET PO"  funkcjonuje od marca 2010 roku.

Opiekunem naukowym koła jest dr inż. Anna Zatwarnicka. Przewodniczącym i wiceprzewodniczącym są Łukasz Szkoda i Patryk Lotzwi.

 Koło zrzesza ambitnych studentów, znających lub chcących poszerzać swoją wiedzę z technologii Microsoft, głównie języka programowania C#, pisania aplikacji na Windows 8.1/Windowsa 10 i Windows Phone 8/8.1, projektowania gier w XNA i Unity, tworzenia stron i aplikacji w ASP.NET, MVC, Silverlight oraz HTML 5 i Java Script. Służą temu cotygodniowe spotkania grupy.

Członkowie koła startują z sukcesem w konkursach programistycznych, przy czym największym zainteresowaniem cieszy się Imagine Cup. Organizują także konferencje naukowe, między innymi ITAD (IT ACADEMIC DAY) czy spotkania z dużymi firmami informatycznymi.

Dla aktywnych członków czeka dużo nagród, ciekawych ofert praktyk oraz pracy.

Aby zostać pełnoprawnym członkiem Grupy .NET należy zarejestrować się w portalu CodeGuru (link: http://www.codeguru.pl/grupy/117) . Następnie należy złożyć elektroniczna prośbę o przyjęcie do grupy i skontaktować się z zarządem koła. Rozpatrzenie prośby należy się spodziewać najdalej w przeciągu kilku dni.

Strona koła: www.grupanetpo.studentlive.pl

Strona grupy na portalu Facebook: https://www.facebook.com/GrupaNETPO

Grupa studencka
Kontakt w sprawie grupy:
Miejsce spotkań: LIPSK S-308
Dołącz do tej grupy Załóż konto
               
 Pokaż wszystkie tagi