BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Grupy

Grupa IT Politechnika Poznańska

Od
2012-04-02
Poznań
Grupa IT Politechnika Poznańska
Grupa IT Politechnika Poznańska.
www adres Politechnika Poznańska, Wydział Elektryczny
email igor.guziolek@studentpartner.com
Igor Patryk Guziołek
users152
comments 1
calendar 92
files 5

Grupa IT Politechnika Poznańska postała po to, aby na swoich wykładach otwartych oraz licznych szkoleniach, gromadzić wszystkich studentów zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie administracji i zarządzania w branży informatycznej.

Naszym głównym celem, jest rozpowszechnianie oprogramowania wydawanego przez firmę Microsoft.

 

Historia

Grupa IT  została założona na początku kwietnia 2012 roku, jako alternatywa dla istniejącej na uczelni grupy .net. Dzięki pomocy pracowników dydaktycznych, grupa szybko znalazła swoich entuzjastów. Liczne spotkania, pomogły wstępnie wyrobić własną markę grupy.

Przyszłość

Plany na przyszłość są układane przez wiele miesięcy, które zmieniają się z każdym spotkaniem. Każdy nasz wykład otwarty to niepowtarzalna okazja do tego, aby zobaczyć co jest wykonywane dobrze, a co źle. Przyszłość to więcej organizowanych spotkań, szkolenia dla przyszłych prelegentów, szkolenia z zakresu egzamininów dla specjalistów IT oraz organizowanie większych lub mniejszych konferencji technologicznych.

Profity

Będąc aktywnym uczestnikiem naszych spotkań, masz okazję poznać nowe technologie ze świata IT. Współpraca podczas organizowania konferencji, spotkań czy warsztatów to również dobry sposób na zdobywanie kontaktów i umiejętności, których nie da się nauczyć w inny sposób, niż poprzez praktykę.

Grupa cały czas się rozwija. Działamy w zasadzie „studenci dla studentów”. Jeśli posiadasz pomysły, wiedzę oraz wiesz jak możemy rozwinąć własną markę – napisz do nas, przyjdź na spotkania i zawrzyj z nami współpracę.

Grupa studencka
Kontakt w sprawie grupy:
Miejsce spotkań: Sala L-022 CW PP
Dołącz do tej grupy Załóż konto
               
 Pokaż wszystkie tagi