BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Kalendarium

Clean Code

Clean Code - Tworzenie kodu to nie tylko rzemieślnicza praca polegająca na pisaniu kolejnych linijek, budowaniu solucji i publikowaniu nowych wersji... To również sztuka... Sztuka poprawnego pisania

9
10 / 2013
flaga
2013-10-09 18:20:00
flaga
2013-10-09 19:30:00
organizator
Trójmiejska Zawodowa Grupa .NET
Wydarzenie grupowe
miasta
Gdańsk
liczba miejsc
50(17 wolnych)
liczba miejsc
od 2013-10-02 08:54:00
do 2013-10-09 18:00:00
outlook
Dodaj do Outlooka
kontakt
Zieleniak, 16 piętro, Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1
Liczba miejsc: 50(17 wolnych)

Prelegent: Maciej Grabek
Firma: Holte Software 

                  

Opis tematu: 

Tworzenie kodu to nie tylko rzemieślnicza praca polegająca na pisaniu kolejnych linijek, budowaniu solucji i publikowaniu nowych wersji... To również sztuka... Sztuka poprawnego pisania. Kod nie powinien być czymś zrozumiałym w danej chwili przez daną osobę. Powinien być również klarowny dla wszystkich innych w dowolnym czasie pracy z nim. Tą sztukę można określić jako „Clean code”. Podczas prezentacji przedstawię szereg zagadnień, które pozwolą zmienić wasz kod w bardziej czytelny – zmienić go w „clean code”.

  O prelegencie:

Pracuję w Holte Software gdzie tworzę rozwiązania oparte o technologie firmy Microsoft takie jak Windows Phone, Windows 8, Windows Azure. Były lider Toruńskiej Grupy Deweloperów .NET. Aktualnie aktywnie wspieram społeczność trójmiejską poprzez prowadzenie prezentacji, szkoleń i wykładów, ale i nie tylko. Tworzę webcasty na portalu Channel9, publikuję artykuły i książki. Od 2012 roku posiadam tytuł Most Valuable Professional Windows Phone Development a od sierpnia 2012 jestem Redaktorem Naczelnym portalu CodeGuru.pl. W wolnej chwili prowadzę bloga pod adresem http://maciejgrabek.com. Wśród moich zainteresowań leżą głównie technologie mobilne (Windows Phone, Windows 8), WCF, metodyki zwinne jak i praktyki wytwarzania oprogramowania.

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.