BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Kalendarium

IT Academic Day 2010, Bielsko-Biała

Zapraszamy wszystkich na konferencję IT Academic Day, która po raz pierwszy odbędzie się na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Jako organizatorzy dołożyliśmy wielu starań, by konferencja ta była na bardzo wysokim poziomie. W nowoczesnej sali audytoryjnej wszystkich chętnych do udziału w konferencji czeka spora dawka wiedzy i emocji. Z pewnością nie może wśród nas zabraknąć również Ciebie! Udział w konferencji jest oczywiście bezpłatny, jednakże z uwagi na ograniczoną ilość miejsc rejestracja jest OBOWIĄZKOWA! Dla każdej zarejestrowanej osoby przewidujemy drobny upominek, a w trakcie konferencji może jedna z wielu nagród trafi również w Twoje ręce. Oczywiście nie zapomnieliśmy o osobach, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć na konferencję. Jeżeli należysz do tego grona skorzystaj z Live Streamingu, który uruchomimy w dniu konferencji na naszej stronie internetowej.

30
11 / 2010
flaga
2010-11-30 09:00:00
flaga
2010-11-30 17:16:00
organizator
RESET
Wydarzenie zewnętrzne (bez możliwości rejestracji w serwisie)
miasta
Bielsko-Biała, Live Streaming
liczba miejsc
outlook
Dodaj do Outlooka

Zapraszamy wszystkich na konferencję IT Academic Day, która po raz pierwszy odbędzie się na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Jako organizatorzy dołożyliśmy wielu starań, by konferencja ta była na bardzo wysokim poziomie. W nowoczesnej sali audytoryjnej wszystkich chętnych do udziału w konferencji czeka spora dawka wiedzy i emocji. Z pewnością nie może wśród nas zabraknąć również Ciebie!

Udział w konferencji jest oczywiście bezpłatny, jednakże z uwagi na ograniczoną ilość miejsc rejestracja jest OBOWIĄZKOWA! Dla każdej zarejestrowanej osoby przewidujemy drobny upominek, a w trakcie konferencji może jedna z wielu nagród trafi również w Twoje ręce.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o osobach, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć na konferencję. Jeżeli należysz do tego grona skorzystaj z Live Streamingu, który uruchomimy w dniu konferencji na naszej stronie internetowej.

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.