BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Kalendarium

IT Academic Day KUL.NET

Bezpłatna konferencja IT Academic Day organizowana przez Grupę KUL.NET - 27.11.2014 Lublin

flaga
2014-11-27 08:00:00
flaga
2014-11-27 18:00:00
organizator
KUL.NET
Wydarzenie grupowe
miasta
Lublin
liczba miejsc
250(52 wolnych)
liczba miejsc
od 2014-11-10 00:00:00
do 2014-11-27 00:00:00
outlook
Dodaj do Outlooka
Liczba miejsc: 250(52 wolnych)

 

Już 27 listopada 2014 kolejna edycja bezpłatnej konferencji IT Academic Day organizowananej przez Grupę KUL.NET!

IT Academic Day to profesjonalna konferencja organizowana przez grupy .NET, której główną ideą jest poszerzenie wiedzy na temat rozwiązań technologicznych oraz nowości panujących na rynku IT. Wydarzenie zrzesza przedstawicieli społeczności akademickiej oraz ludzi blisko związanych z branżą IT, pragnących zgłębić wiedzę na temat innowacyjnych przedsięwzięć  w informatyce oraz biznesie. Konferencja jest również doskonałą okazją dla firm na zaprezentowanie się przed gronem potencjalnych pracowników.

Głównym celem tegorocznej edycji IT Academic Day jest przedstawienie nowych gałęzi technologicznych, jak również zjednoczenie środowiska akademickiego z biznesowym. Niezwykle ważnym aspektem tej konferencji jest możliwość poszerzania własnych horyzontów, perspektywa rozwoju osobistego poprzez udział w prelekcjach wybitnych specjalistów z branży IT oraz przedstawicieli firm, a także okazja do zapoznania się z obecnym rynkiem pracy czy też budowa relacji z naszymi Partnerami Biznesowymi.

IT Academic Day KUL.NET odbędzie się już 27 listopada 2014 na Wydziale Biotechnologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przy ulicy Konstantynów 1i w Lublinie.

Na uczestników konferencji czeka wiele konkursów i atrakcyjnych nagród, wśród nich książki Wydawnictwa Helion.Zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie wydarzenia http://itadkul.net oraz kanałach social media: http://www.facebook.com/itadkulnet oraz http://twitter.com/ITAD_KULNET.

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.